0
0

Укладання для положення на животі

Хіт продажу
Укладання для положення на животі
Укладання для положення на животі
Укладання для положення на животі
Укладання для положення на животі
Відгуки:
(0)
  • Виробник: RANENKO
  • Код товару: 0566
  • Наявність: В наявності
135.00грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доступні варіанти
Доставка і оплата

Нова Пошта УкрПошта

Політика безпеки

Ваші данні захищенні

Передчасно народжені та немовлята з малою вагою тіла потребують особливого догляду протягом першого часу після народження у середовищі, яке має бути максимально наближене до природного. У лоні матері дитина перебуває у зручному положенні і отримує постійну тактильну стимуляцію від стінок матки, що сприяє розвитку головного мозку. Саме тому для відтворення зручних умов при виходжуванні дітей рекомендовано використання спеціальних укладок.

Правильне положення малюка впливає на формування і дозрівання кістково-м»язового апарату, моторний розвиток, правильне формування черепа, грудної клітини, постави. Тактильна стимуляція допомагає немовляті відчувати свої ручки і ніжки, полегшує спонтанні рухи. Також природне положення тіла передчасно народженої чи малогової дитини має позитивний вплив на фізіологічні процеси життєдіяльності: дихання, сердцебиття, кров»яний тиск, температуру, травлення. Позиція тіла, наближена до внутрішньоутробної, знижує нервове збудження, почуття тривожності, страху, допомагає легше перенести больові відчуття, тобто попереджає виснаження нервової системи, що, в свою чергу, зменшує витрату енергії, а отже, прискорює набір ваги.


Укладка для положення на животі


Положення на животі – надзвичайно сприятливе для будь-якої дитини, а особливо для передчасно народженої. В такому положенні збільшується поверхня легенів, яка «дихає», що пришвидшує їх дозрівання; відбувається профілактика дихальних розладів, покращується прохідність Їжі, зменшується здуття живота. При цьому надважливе правильне положення голови, ручок та ніжок, а саме: ніжки та ручки на мають бути широко розведені в сторони, а мають обіймати валик. Голова має перебувати під гострим кутом до горизонтальної поверхні.

Всі вироби зшиті з високоякісних матеріалів сертифікованих в Україні.

Склад чохлів для виробів: 100% бавовна (велюр)

Наповнювач виробів: поліефір 100%.

Матеріал екологічно чистий, гіпоалергенний, м»який, не вбирає оточуючих запахів, не запалюється, не кришиться і не лізе при використанні, допускається багаторазове прання зі збереженням початкових якостей, не накопичує статичну електрику. 


Відгуків (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Допомога батькам