0
0

Пляшечка з системою годування Calma Medela, 150 мл

Розпродано
Пляшечка з системою годування Calma Medela, 150 мл
Відгуки:
(0)
 • Виробник: MEDELA
 • Код товару: 0206
 • Наявність: Предзамовлення
790.00грн.
Доставка і оплата

Нова Пошта УкрПошта

Політика безпеки

Ваші данні захищенні

Грудне вигодовування завжди залишатиметься найкращим варіантом для вашого малюка. Однак, іноді годувати грудьми природним способом неможливе. Використання рішення для годування Calma — це альтернатива грудному вигодовуванню для тих матерів, які бажають годувати своїх дітей грудним молоком.

Годування за допомогою звичайної пляшечки із соскою не сприяє закріпленню в дитини природної звички смоктання, адже молоко саме тече із соски та не зупиняється, коли дитина робить паузу. Тому малюк починає давитися, можуть виникнути труднощі з диханням. Medelaрозробила альтернативу, яка долає всі ці труднощі — систему для годування дитини грудним молоком Calma.

Під час смоктання материнських грудей молоко тече тільки тоді, коли малюк створює вакуум. Система для годування дитини грудним молоком Кальма працює за таким самим принципом. Якщо дитина робить паузу, потік молока зупиняється — як і під час годування груддю. Завдяки цьому малюк може робити перерви під час смоктання, спокійно ковтати та дихати. З Calma йому не потрібно змінювати природні навички харчування, так і процес переходу від грудей до системи для годування дитини грудним молоком, так само, як і навпаки, відбувається легко. Це дає право вважати Calma ідеальною для немовлят, яких годують зцідженим грудним молоком.

Особливості Calma:

 • Дає змогу малюкам зберегти природні навички, отримані під час ссання материнських грудей
 • Немовлята можуть їсти, дихати та робити регулярні паузи
 • Забезпечує легкий перехід від грудей до смартсоски та навпаки
 • Один розмір на весь період вигодовування — так само, як у природних умовах.

  Відгуків (0)

  Відгуків про цей товар ще не було.

  Допомога батькам