0

Спеціальна соска для недоношених малюків Calmita

Хіт продажу
Відгуки:
(0)
  • Виробник: MEDELA
  • Код товару: 0763
  • Наявність: В наявності
140.00грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доставка і оплата

Нова Пошта УкрПошта

Повернення

14 днів

Політика безпеки

Ваші данні захищенні

  • Огляд товару
  • Відгуків (0)
  • Питання (0)

Calmita розроблена для підтримки розвитку неонатального орального годування. 

Це інноваційне рішення, яке базується на годуванні на базі досліджень, яке дозволяє недоношеним та доношеним дітям практикувати та застосовувати їх індивідуальну та природну смоктальну поведінку. 

"Дозволяючи немовлятам застосовувати природну поведінку при годуванні, Calmita не тільки підтримує, захищає і, таким чином, збільшує грудне вигодовування в лікарні, але також сприяє скороченню тривалості перебування", - констатує професор Карен Сіммер.

Дослідження меморіальної лікарні короля Едуарда та університету Західної Австралії дозволили розробити справді унікальне рішення для госпітального годування, яке допоможе недоношеним та слабким немовлятам навчитися годувати грудьми.

Вбудований вакуум-регульований клапан дозволяє дитині вирішувати, коли пити і коли робити паузу. Молоко тече лише тоді, коли дитина досягне певного порогового рівня вакууму. Новонароджені створюють свій власний ритм смоктання, тим самим ефективно виводячи тільки потрібну кількість молока у потрібному для них темпі.

Переваги Кальміти

Вакуум-регульований клапан Calmita дозволяє природну поведінку при годуванні, ставлячи новонародженого контролю над потоком молока.

У багатьох НІКУ успішне та повноцінне годування пероральним вигодовування вважається одним із ключових критеріїв розрядки. Використання Кальміти значно скорочує тривалість перебування, дозволяючи госпіталізованим недоношеним дітям відповідати критеріям виписки раніше.

Calmita - це одноразовий продукт, що не потребує очищення до першого використання. Він постачається індивідуально упакованим у готовому до вживання або стерильному стані.

Нещодавні дослідження госпіталізованих недоношених дітей, які годували з Кальміти, а не звичайного соску, показали наступні переваги:

  • Раніше звільнили додому (Simmer, K. та ін. У пресі)
  • Природна поведінка при годівлі (Geddes, DT та ін. ISRHML Conference (2012)
  • Посилення грудного вигодовування в лікарні (Simmer, K. та ін. У пресі)
  • Підтримує і захищає грудне вигодовуванняВідгуків (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Допомога батькам