0

Компанія «Раненько» отримала нагороду у конкурсі «Створено жінками»

Компанія «Раненько» отримала нагороду у конкурсі «Створено жінками»

У 2021 році в Unit City відбулася 3-а церемонія нагородження бізнес-леді за версією франко-української торгово-промислової палати. Зі 100 кандидаток журі обрало десять фіналісток. Ім'я переможниці було оприлюднено 8 липня і нею стала засновниця Раненько Балясна Олександра.

Місія Премії — підтримка та розвиток жіночого підприємництва в країні.
У 2019 році бізнес-леді року було визнано Руслану Римарську, засновницю компанії «Будьмо здорові» (ТМ Smakuli), яке виробляє печиво без глютену та лактози.
У 2020 році Премію здобула Євгенія Ніколайчук — співзасновниця та керуюча партнерка мережі винних барів, що представляють українських виноробів, Like a Local’s Wine Bar;

Олександра отримала головний приз Премії: 100 000 грн на розвиток власної справи з пошиття одягу для передчасно народжених дітей, річну підтримку від CCIFU та бізнес-подорож до Парижа з можливістю отримати менторство від провідних французьких компаній.

«Створено жінками» - це щорічний конкурс від франко-української торгово-промислової палати і дізнатися більше про нього можна за посиланням: https://www.facebook.com/ccifrancoukrainienne/

Фотографії